Groothandel voor doe-het-zelf en vakhandelMenu

Galico nv/sa
Mannebeekstraat 5
B-8790 Waregem

Tel.: +32 (0)56 62 69 69
Fax: +32 (0)56 62 69 62
E-mail: info@galico.be

BTW: BE 0453.670.483

Openingsuren burelen:
ma-vr: 8u30 - 12u00 / 13u00 - 17u30

Openingsuren magazijn:
ma-vr: 8u00 - 17u00

Galico France
135, Avenue Roger Salengro
F-59100 Roubaix

Tel.: +33 (0)3 59 61 76 39
Fax: +32 (0)56 62 69 62
E-mail: info@galico.fr

Contactpersonen

Commerciƫle buitendienst

   Hervé Vrancx

   International Sales Director

   + 32 499 90 54 73
   h.vrancx@galico.be

 

   Bert De Rycke

   Key Account Manager

   + 32 474 28 09 83
   bert@galico.be

 

   Jurgen Vanneste

   West- en Oost-Vlaanderen
   en Antwerpen
   + 32 476 43 74 82
   jurgen@galico.be

   Frédéric Lejeune

   Wallonië
   + 32 499 52 93 80
   frederic@galico.be

 

   Wout Velaers

   Limburg en Vlaams-Brabant
   + 32 477 33 28 84
   wout@galico.be

Commerciƫle binnendienst

   Evy Vanderghinste

   Commerciële binnendienst
   + 32 56 62 69 68
   sales@galico.be

   Julie Van Hautegem

   Commerciële binnendienst
   + 32 56 62 69 69
   sales@galico.be

   Claire Verhulst

   Orders
   + 32 56 62 69 64
   orders@galico.be

   Ellen Spleers

   Dienst na verkoop
   + 32 56 29 70 05
   retours@galico.be

Marketing

Logistiek

   Dimitri Vanrobaeys

   Marketing & Office Manager
   + 32 490 45 89 11

   Geoffrey Mauquoy

   Hoofd Logistiek
   + 32 56 29 70 02

Aankoop

   Isabel Bryon

   Hoofd Aankoop
   + 32 56 62 69 65

Human Resources

ICT

   Connie Decraene

   HR Manager
   + 32 56 62 69 61
   jobs@galico.be

   Frederic Vandelanotte

   ICT Manager
   + 32 56 29 70 01
   ict@galico.be

Zaakvoerders

   Patricia De Brabandere - Claerbout

   Zaakvoerder

   Olivier De Brabandere

   Zaakvoerder