Groothandel voor doe-het-zelf en vakhandelMenu

Galico nv/sa
Oudenaardestraat 49b
B-8570 Vichte

Tel.: +32 (0)56 62 69 69
Fax: +32 (0)56 62 69 62
E-mail: info@galico.be

BTW: BE 0453.670.483

Openingsuren burelen:
ma-vr: 8u30 - 12u00 / 13u00 - 17u00

Openingsuren magazijn:
ma-do: 8u00 - 16u30 / vrij: 8u00 - 14u30

Contactpersonen

Commerciƫle buitendienst

   Alain Spilier

   International Sales Director

   + 32 475 84 02 39
   alain@galico.be

 

   Bert De Rycke

   Key Account Manager

   + 32 474 28 09 83
   bert@galico.be

 

   Jurgen Vanneste

   West- en Oost-Vlaanderen
   + 32 476 43 74 82
   jurgen@galico.be

 

   Frédéric Lejeune

   Wallonië
   + 32 499 52 93 80
   frederic@galico.be

 

   Johan Van Stichel

   Limburg, Antwerpen en
   Vlaams-Brabant
   + 32 491 39 70 11
   johan@galico.be

Commerciƫle binnendienst

   Evy Vanderghinste

   Commerciële binnendienst
   + 32 56 62 69 68
   sales@galico.be

 

   Julie Van Hautegem

   Commerciële binnendienst
   + 32 56 62 69 69
   sales@galico.be

 

   Phaedra Nubile

   Commerciële binnendienst
   online klanten
   e-sales@galico.be

   Claire Verhulst

   Orders
   + 32 56 62 69 64
   orders@galico.be

Dienst na verkoop

   Ellen Spleers

   Dienst na verkoop
   + 32 56 29 70 05
   retours@galico.be

Marketing

Logistiek

   Dimitri Vanrobaeys

   Marketing & Office Manager
   + 32 490 45 89 11

   Mathias Van Eeckhout

   Verantwoordelijke Logistiek
   + 32 56 29 70 02

Aankoop

HR

   Isabel Bryon

   Hoofd Aankoop
   + 32 56 62 69 65

   Elena Goossens

   Verantwoordelijke HR
   + 32 56 62 69 61
   e.goossens@galico.be

Zaakvoerders

   Patricia De Brabandere - Claerbout

   Zaakvoerder

   Olivier De Brabandere

   Zaakvoerder